چگونه در سود ایکهربا شریک شوم ؟

کسب در آمد از ایکهربا

ایکهربا جهت همکاری در فروش تجهیزات برق از کاربران گرامی، دعوت به همکاری می‌نماید.

حتما بخوانید :: سیستم همکاری در فروش ایکهربا، پس از عضویت و فعال سازی لینک عضویت شما  قابل ارائه می‌باشد.این سیستم بگونه ی می باشد که شما بدون کمترین صرف وقت و بدون هزینه از وبلاگ، وب سایت، کانال تلگرامی و همچنین پیج اینستاگرام و ایمیل خود می توانید مالک 50 درصد سود فروش تجهیزات برق در ایکهربا شوید . 

شیوه کار کسب درآمد از ایکهربا به چه صورت است؟

ما به شما یک لینک یکتا ارائه می دهیم ، هر کسی که از طریق این لینک به سایت ایکهربا وارد شود و خرید یا فروش تجهیزات را انجام دهد  50 درصد سود واسطه گری ایکهربا، بابت هر خرید یا فروش به عنوان پورسانت به شما تعلق خواهد گرفت.

 

مراحل لازم برای کسب در آمد از ایکهربا به چه صورت می باشد؟

 

انتخاب گزینه ثبت نام
انتخاب گزینه ثبت نام و پر کردن فرم ثبت نام

 

  • در ناحیه کاربری یا پورتال در منوی سمت راست اخرین بخش “دیگر امکانات” روی گزینه “معرفی ایکهربا از طریق لینک” یا “معرفی ایکهربا از طریق بنر ” کلیک کنید
دریافت  بنر و کد آماده برای قراردادن در سایت یا وبلاگ

 

دریافت لینک اختصاصی
  • سپس بنرها و یا متنی که در ادامه قرار دادیم را در وبلاگ، وب سایت، کانال تلگرامی و همچنین پیج اینستاگرام و ایمیل خود قرار دهید تا بازدیدکنندگان از طریق آن به سایت ایکهربا لینک شودند.

تصفیه حساب به چه صورت می باشد؟

هر زمانی شما می توانید درخواست تسویه حساب دهید ، امکان واریز سود به حساب یا شارژ حساب کاربری شما را دارد.

 

50 درصد از سود ایکهربا از بابت شخص یا اشخاصی که در سیستم ایکهربا خرید یا فروش انجام دهند ، به شما تعلق می گیرد و می توانید در قسمت “کاربران پرزنت شده” و “میزان اعتبار شما” مبلغ را ببینید و هر زمانی که مایل بودید درخواست پرداخت دهید تا همکاران بخش مالی مبلغ سود کسب شده را به حسابتان واریز نمایند.

 

در صورت راهنمایی بیشتر و راه اندازی سیستم همکاری در فروش برای شما با تلگرام ایکهربا یا شماره  09120321121 در ارتباط باشید یا با شماره  33015307 021 تماس بگیرید 

About مدیر سایت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *