فروشگاه اینترنتی برق
فروشگاه اینترنتی برق
دانلود استاندارد سیستم های برق بدون وقفه IEC 62040-3

دانلود استاندارد سیستم های برق بدون وقفه IEC 62040-3

چکیده :

 


استاندارد IEC 62040-3


استاندارد سیستم های برق بدون وقفه


بخش ۳: روش مشخص عملکرد و الزامات تست


 

هدف و حوزه های تمرکز استاندارد IEC 62040-3

استاندارد IEC 62040-3 برای سیستم های مبدل AC غیر مستقیم الکترونیکی با وسایل ذخیره انرژی الکتریکی در اتصال DC کاربرد دارد. ضوابط اولیه سیستم برق بدون وقفه (UPS) پوشش داده شده در این استاندارد، اطمینان از پیوستگی منابع برق متناوب می باشد. یو پی اس همچنین ممکن است برای بهبود کیفیت منبع برق بوسیله نگهداشتن در مشخصات تعیین شده کمک کند.

یو پی اسهای مختلفی برای نیاز های مشتریان جهت پیوستگی و کیفیت برق برای انواع مختلف بارهای طیف وسیع برق، از کمتر از ۱۰۰ وات تا چندین مگاوات توسعه داده شده اند. که می توانید برای اطلاع از بعضی از انواع در دسترس به پیوست های A  و B این استاندارد مراجعه کنید.

این استاندارد در سیستم های برق بدون وقفه الکترونیکی شامل موارد ذیل کاربرد دارد:

  • ارایه ولتاژ خروجی ac فرکانس ثابت تک فاز یا سه فاز
  • با وسیله ذخیره انرژی در اتصال DC اگر اگر توصیه دیگری مشخص نشده باشد.
  • برای ولتاژهای ۱۰۰۰ ولت ACو کمتر
  • تجهیزات قابل حمل و ثابت

استاندارد IEC 62040-3 همچنین شامل روش تعیین همه کلیدهای قدرت که از بخش های یکپارچه یو پی اس هستند و در خارج آن قرار دارند می شود.

این موارد شامل: وقفه دهنده ها، کلیدهای بای پس، کلیدهای مجزا کننده، کلیدهای انتقال بار و کلیدهای رابط می باشد. این کلیدها با واحدهای عملیاتی دیگر از یو پی اس در نگهداشتن پیوسته برق بارها عمل می کنند.

این استاندارد به تابلوهای توزیع اصلی مرسوم، کلیدهای ورودی یکسوساز یا کلیدهای DC (باتری ها، خروجی یکسوساز یا ورودی اینورتر و غیره)، یا یو پی اس های بر مبنای ماشین های گردان ارتباط ندارد.

 

  • ۱۳۹۴/۰۷/۲۱
  • 0
avatars
نویسنده : تیم تولید محتوای ایکهربا

نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

مطالب مرتبط