انجمن برق ایران
مقایسه دو اپلیکیشن اندرویدی Mobile Electrician و Electrical Calculations

مقایسه دو اپلیکیشن اندرویدی Mobile Electrician و Electrical Calculations

چکیده :

امروزه موبایل نه تنها وسیله ای برای ارتباط است، بلکه بسیاری از خدماتی که دیگر تجهیزات دیجتالی ارائه می دهد به راحتی به وسیله آن قابل اجراست.

امروزه موبایل نه تنها وسیله ای برای ارتباط است، بلکه بسیاری از خدماتی که دیگر تجهیزات دیجتالی ارائه می دهد به راحتی به وسیله آن قابل اجراست.

تیم ایکهربا سعی کرده تا با توجه به فعالیت خود در عرصه صنعت برق، به معرفی اپلیکیشن هایی که در این خصوص کارایی بهتری را ارائه می دهند بپردازد و به شما معرفی نماید.

دو اپلیکیشن که برای شما در سایت ایکهربا ارائه شده هر دو کاربردی هستند، که شما با دانلود هر یک می توانید با توجه به خواسته هایتان استفاده نمایید.

 
 
دیاگرام راهنمای اپلیکیشن mobile electrician در سایت ایکهربا
 

1. اپلیکیشن Mobile Electrician

 

این نرم افزار برقی برای اساتید، دانشجویان، متخصصین و علاقه مندان رشته برق مفید می باشد. در این مجموعه ۸۰ قسمت محاسباتی در زمینه برق وجود دارد. از مزیت های این برنامه وجود قسمت راهنما می باشد. با مراجعه به قسمت راهنما شما می توانید علاوه بر فرمول، توضیحاتی که در مورد هر بخش داده می شود را مشاهده کنید. تیم ایکهربا به علت سهولت استفاده از اپلیکیشن Mobile Electrician با انتشار ۳ قسمت ارسی شده راهنمای این مجموعه، تلاش کرده است تا گامی مفید در جهت استفاده بهینه از این نرم افزار داشته باشد تا کاربران بتوانند راحت تر از قسمت های مختلف آن استفاده کنند. هر چند در آینده بخش های دیگری از آن را هم برای دانلود آماده خواهیم کرد، قسمت های قبلی این نرم افزار را شما می توانید دانلود کنید.

 

2. اپلیکیشن Electrical Calculations  

 

این اپلیکیشن در زمینه برق و الکترونیک می تواند مورد استفاده قرار بگیرد. البته بخش های برقی آن بیشتر از الکترونیک است. در این اپلیکیشن مجموعاً ۴۰ قسمت محاسباتی وجود دارد. از قابلیت های خوب این نرم افزار استفاده از آن به صورت فارسی است. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید با مراجعه به هر قسمت به محاسبات می پردازید.

 

 

 Electrical-Calculations-2.jpg

 

کلام آخر

هر دو اپلیکیشن می تواند در عرصه صنعت برق مورد استفاده قرار بگیرد، Mobile Electrician دارای قسمت های محاسباتی بیشتر همچنین دارای بخش راهنما و توضیحات مرتبط با آن می باشد. اپلیکیشن Electrical Calculation برنامه ای است که دارای منوی فارسی و همچنین قسمت هایی جهت محاسبات الکترونیکی می باشد و شما می توانید با استفاده از این اپلیکیشن بخش هایی که در برنامه ی Mobile Electrician وجود ندارد را محاسبه کنید.

 

راهنمای نصب:

ابتدا Electrical Calculations Pro Key نصب کنید.

سپس  Electrical Calculations را نصب نمایید.

نرم افزار را اجرا کنید وارد قسمت Settings (تنظیمات) شوید زبان مورد نظر را از قسمت Language انتخاب کنید. برای فارسی شدن نرم افزار، Persian را انتخاب کنید.

** ابتدا فایل دانلود شده را از حالت Zip خارج کنید.

 

  • ۱۳۹۴/۰۸/۰۹
  • 0
avatars
نویسنده : تیم تولید محتوای ایکهربا

نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

محصولات مرتبط

مطالب مرتبط