فروشگاه اینترنتی برق
فروشگاه اینترنتی برق
 1. الف
 2. ب
 3. پ
 4. ت
 5. ث
 6. ج
 7. چ
 8. ح
 9. خ
 10. د
 11. ذ
 12. ر
 13. ز
 14. ژ
 15. س
 16. ش
 17. ص
 18. ض
 19. ط
 20. ظ
 21. ع
 22. غ
 23. ف
 24. ق
 25. ک
 26. گ
 27. ل
 28. م
 29. ن
 30. و
 31. ه
 32. ی
گیره چندکاره عایق GRIP ALL CLAMP

گیره چندکاره عایق GRIP ALL CLAMP

چکیده :

گیره چند کاره عایق یا تفنگی یكی از مهم ترین تجهیزات خط گرم است که در فرمان از راه دور کاربردهای زیادی دارد. قلاب سر آن قادر به گرفتن و نگهداری وسایل مختلف از قبیل کلمپ خط گرم، طناب ها، عایق های پوششی (کاورها) و غیره می باشد.

گیره چندکاره عایق یا تفنگی چیست؟

این تجهیز که با نام تفنگی نیز شناخته می شود گیرنده انواع کلمپ‌ها است. لذا کارهای متنوع دیگری نیز می‌توان با آن انجام داد. لازم بذکر است گریپال برای گیره های عملیات گرم خط طراحی شده است. با این حال با توجه به قابلیت انعطاف پذیری آن، امروزه از آن در بسیاری از برنامه های کاربردی، به خصوص اقدامات مربوط به خدمات تعمیر و نگهداری در سیستم های الکتریکی برقدار مورد استفاده قرارمی گیرد.

مکانیزم آن شامل یک دسته است که قلاب را در انتهای سر خود قرار می دهد و برای انجام سه عملیات اساسی بازکردن، بستن و برگرداندن قطعات استفاده می شود که برای نصب و راه اندازی بسیار مناسب می باشد.

 گریپال کلمپ.jpg

این دستگیره تمام چوب برای تضمین فاصله ایمنی و عایق لازم در هنگام کار در سیستم های الکتریکی  با دو سر پر شده از فوم پلی اورتان فایبرگلاس طراحی شده و با رزین اپوکسی آغشته می شود و هم چنین دارای مقاومت مکانیکی و قدرت دی الکتریک بالایی می باشد.

فرمان باز و بسته کردن قلاب سر آن، از روی دسته  و توسط کنترل دو ضامن انجام می شود. ضامن اول فقط اجازه حرکت محور و در نتیجه قلاب را به طرف بیرون داده که دهــانه قلاب بستــه می ماند. ضامن دوم جهت باز و بسته كردن قلاب ســر آن می باشد.

  گریپال کلمپ در سه نوع کوتاه ، بلند و تاشو ساخته شده است.

تفنگی.jpg

منبع:

ABOUT GRIP ALL STICKS

GRIP ALL STICK

HOT LINE TOOLS

این مطلب را به اشتراک بگذارید
 • ۱۳۹۶/۰۷/۲۴
 • 0
avatars
نویسنده : سحر حاتم پور

برای اینکه دانش ملکه شود تعلیم کافی نیست عمل لازم است.

`
نظرات خود را با ما درمیان بگذارید