تستر کلید جریان نشتی | فروشگاه اینترنتی تجهیزات برق

تستر کلید جریان نشتی

تعداد بازدید از این کالا : 1959

قیمت تستر کلید جریان نشتی : 175000 تومان

موجودی : 10 عدد

ادامه خرید تصفیه حساب


فروش و پشتیبانی

 • icon ۰۲۱−۳۳۰۱۵۳۰۷
 • icon icon ۰۹۱۲−۰۳۲۱۱۲۱

درباره فروشنده

 • icon
  نام کاربری : e.3317
 • icon
  کالاهای فروخته : 1
 • icon
  کالاهای در حال فروش : 0
 • icon
  نظر خریداران :
 • icon
  تاریخ عضویت : 1396/04/10

معرفی و آشنایی با تستر کلید جریان نشتی

تستر RCD مولتی متريكس VT35، دستگاهی جهت تست عدم اتصال سيم ارت به پريز و جابجايی يا قطع اتصال سيم ارت، فاز و نول است. هم‌چنين جهت تشخيص اشكالات كليد جريان نشتی استفاده می شود. اين دستگاه جهت استفاده برای مهندسين و تكنسين‌های ناظر امور تاسيسات برق كاربرد فراوانی دارد كه در بررسی سيستم برق كليه واحدهای مسكونی، اداری و تجاری بدون اتلاف وقت و هزينه زياد امكان اشكال‌يابی را فراهم می كند.
اين دستگاه ساخت كمپانی فرانسوی مولتی متريكس است. تحقيق، نوآوری و قابليت اطمينان بالای محصولات و دفتر نمايندگی در سراسر دنيا، كمپانی MULTIMETRIX را به عنوان پيشرو در صنعت ساخت تجهيزات اندازه‌گيری به صورت جهانی معرفی كرده. هم‌چنين بهره‌مندی از پيشرفته‌ترين ماشين‌ها و نرم‌افزارهای نوين جهت ساخت و توليد و نيز انجام تعداد قابل توجه تست‌های عملكردی بر روی هر محصول از ويژگی های شاخص كمپانی MULTIMETRIX به منظور متمايز ساختن كيفيت و عملكرد از سوی اين سازنده است.
مشخصات فنی اين دستگاه شامل: تست پلاريته، تست اتصال ارت، تشخيص خطای سيم‌كشی، تست عملكرد RCD/RCCB، بررسی سريع سيستم سيم‌كشی با سوكت و تست مدار با جريان 35 ميلی آمپر. هم‌چنين كاربری آسان برای تمام افراد استفاده كننده از ديگر مزايای اين دستگاه است و تنها پس از اتصال اين دستگاه به پريزهای برق، بر اساس نوع LED‌های موجود بر روی بدنه دستگاه و شرح مختصر كنار آن، نوع ايراد و يا عملكرد به خوبی مشخص می شود. از ديگر مزايای اين تجهيز، امكان تبديل سوكت اتصال آن به پراب با صرف هزينه‌ای بسيار كم است تا بتوان از آن برای تست اتصال صحيح سيستم فاز و نول و ارت سيم‌های انتظار مربوط به چراغ‌ها، لوسترها و ساير تجهيزات الكتريكي بهره گرفت.

مشخصات تستر کلید جریان نشتی

کارکرد نو ( آکبند )
موجودی 10 عدد
طول و عرض و ارتفاع 6 * 3 * 9
وزن 250 گرم
روش ارسال تی پاکس
پرداخت هزینه حمل پرداخت هنگام تحویل کالا
ارسال رایگان برای هیچ شهری امکان ارسال رایگان ندارد
استان و شهر محل کالا تهران - تهران
سال ساخت 2017
نام تجاری (برند) multimetrix
کشور سازنده فرانسه
پرسش و پاسخ
 • avatar
  amin3004

  سلام دو تا سوال داشتم: 1- آیا دستگاه تستر Multimetrix VT35 دارای گارانتی نیز می باشد؟؟ اگر گارانتی دارد چه شرکتی و چه مدت گارانتی کرده؟؟ 2- آیا دستگاه آکبند و ارجینال ساخت فرانسه می باشد؟؟

هیج پرسش و پاسخی صورت نگرفته است!