فروشگاه اینترنتی برق
فروشگاه اینترنتی برق
ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.


انجمن برق ایران – ایکهربا

  1. معرفی انجمن ها و وب سایت های مطرح حوزه ی صنعت برق ایران

   در این بخش سامانه تجهیزات صنعت برق ایران ایکهربا وب سایت های مطرح و همکار در حوزه صنعت برق را معرفی می کند.در صورت تمایل به تبادل لینک مشخصات ی از وب سایت خود را به ekahroba@gmail.com ارسال کنید.

   6موضوع 6ارسال
 1. در این انجمن اطلاعات و پرسش و پاسخ های مرتبط با آزمون های تخصصی برق در حوزه های آزمون طراحی و نظارت تاسیسات برقی نظام مهندسی ساختمان، آزمون کانون کارشناسان رسمی دادگستری و قوه قضائیه و آزمون های استخدامی برق وزارت نیرو، وزارت نفت و دیگر سازمانها مطرح می گردد.

 2. این انجمن به بحث و تبادل نظر در خصوص تجهیزات شبکه توزیع برق می پردازد و دارای دو انجمن خطوط توزیع برق و پست های توزیع برق می باشد.

 3. این انجمن به بحث و تبادل نظر در خصوص تجهیزات فوق توزیع و انتقال برق که شامل دو انجمن پست های فوق توزیع و انتقال برق و خطوط فوق توزیع و انتقال برق می باشد.

 4. در این انجمن برق با انواع روش های تولید برق و نیروگاه های برق مانند نیروگاه بخار، نیروگاه گازی، نیروگاه هسته ای، تولید پراکنده و انرژی های نو می شوید.

 5. این انجمن به بحث و تبادل نظر در خصوص تجهیزات ایمنی برق و ابزار کار با برق، تجهیزات فردی و گروهی برق و ابزار کار برق می پردازد.

 6. این انجمن به بحث و تبادل نظر در خصوص برق ساختمان و برق صنعتی و برق کارگاه ها و برق کارخانجات و نحوه استاندارد سیم کشی و نصب تاسیسات الکتریکی پرداخته می شود.

  1. انجمن دیدبان

   1موضوع 10ارسال
  1. انجمن مطالب متفرقه برقی

   در این انجمن مطالب متفرقه برقی که مرتبط با دیگر انجمن ها و تالارهای فروم (انجمن متخصصین برق ایران) نمی باشد قرار می گیرد. مانند دانستنیهای برق

   523موضوع 681ارسال

آمار و ارقام سايت انجمن برق ایران – ایکهربا

1,501 موضوع
2,002 نوشته
1,344 کاربران
sazehgostar آخرین عضو

کاربران فعال در 24 ساعت گذشته

کاربرانی که مشاهده کرده اند : 1870 0 کاربر و 1870 مهمان